UVI PLAY d.o.o.

Web developer

UVI PLAY d.o.o. - Zagreb

7. velj 2024.

Prijave do

29. velj 2024.

Plaća

6.00 €/h

Zarada

600.00

Vrsta

Privremeni posao

Obavezna znanja

ProgramiranjeWeb developmentApp developmentDizajnIzrada web stranica

Poželjne vještine

PredanostMarljivost

Opis posla

Tražimo studente za rad na razvoju aplikacija, web i mobile app developmentu koji se žele dalje razvijati na tom području.

Što očekujemo od tebe?

Nadamo se pronaći predane osobe voljne učenja i rada na zanimljivim i novim područjima koja će im omogućiti osobni i profesionalni rast.

Podaci za prijavu

[email protected]

Informatičke Tehnologije

O nama

Mlada IT tvrtka specijalizirana za web i digitalna rješenja. Fokus je na razvoju in-house rješenja za široke primjene.

Atmosfera u uredu

Znanje i stručnost su ključne karakteristike naše tvrtke. Od svakako člana očekujemk predanost, posvećenost i rad. Međutim, ljudi su nam na prvom mjestu i dobrobit pojedinca i tima najveći nam je prioritet. Zato se može očekivati otvorenost, prijateljstvo i pomoć od svakog člana tima.